Integrēta informācijas sistēma "NUMUS"

Integrēta informācijas sistēma "NUMUS"- modulis grāmatvedības sistēmas "Tildes Jumis" lietotājiem sistēmas integrēšanai ar kases aparātu.

Sistēma paredzēta darbam datorā, kas saslēgts ar CHD hibrīda kases aparātu un kurā ir nodrošināta piekļuve grāmatvedības sistēmas "Tildes Jumis" serverim. Sistēmas "NUMUS" reģistrācija Valsts ieņēmumu dienestā notiek saskaņā ar MK noteikumu Nr.95 "Noteikumi par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām" 6.2 un 6.3 punktu.

Atbalstīti kases aparāti

Sistēma "NUMUS" lietotājiem būs pieejama vienlaicīgi ar hibrīda kases aparātiem CHD 7H, CHD 3050UH, CHD 5850H, CHD 5880H (šobrīd kases aparātiem notiek atbilstības pārbaude).

Atbilstība likumdošanai

Jautājumus, kas saistīti ar integrētas informācijas sistēmas reģistrēšanu, izmantošanu un lietošanu regulē MK noteikumiem Nr.96 "Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība" un MK noteikumu Nr.95 "Noteikumi par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām’’.

Esošajiem klientiem

Datorprogrammas "Tildes Jumis" Kases aprāts un SIA "D Kubs" izstrādātās datorprogrammas "Tildes Jumis mazumtirdzniecība / EKA" esošajiem klientiem, kas veic darījumu reģistrāciju kases aparātā (fiskālā druka) būs jāiegādājas jauninājums uz integrēto informācijas sistēmu "NUMUS’’. Klientiem, kas datorprogrammu "Tildes Jumis Kases Aparāts’’ lieto tikai preču kodu iesūtīšanai kases aparātā un atskaišu nolasīšanai, arī būs nepieciešams jauninājums, lai datorprogrammu būtu iespējams lietot datorā, kas saslēgts ar hibrīda kases aparātu.

Izmaksas

NUMUS
Datu apmaiņa

Preču kartiņu nosūtīšana uz EKA, kā arī pārdošanas un finanšu atskaites nolasīšana no EKA

Sīkāk...

NUMUS
Pamata

Datu apmaiņai ar EKA, iespēja drukāt čekus no sistēmas Tildes Jumis noliktavas dokumenta

Sīkāk...

NUMUS
PRO

Pilns risinājums – pārdošanas sistēma mazumtirdzniecībai

Sīkāk...

Visas cenas norādītas, ieskaitot PVN 21%.