Pārdošanas sistēma mazumtirdziecībai

Vispārīga informācija

Datorprogramma paredzēta autonoma kases pārdošanas punkta (POS) funkciju veikšanai. Visi pārdošanas darījumi tiek tūlītēju atspoguļoti sistēmas Tildes Jumis noliktavas kustībā - katrs čeks automātiski ģenerē pārdošanas pavadzīmi.

Pieejams visas pamata darbības pardošanas darījumu veikšanai - preču atlase, klientu atlase (vai izveide), dažādi apmaksas nosacījumi.

Sistēma darbināma uz datora, kas pieslēgts kasei un, kuram ie piekļuve sistēmas Tildes Jumis datu serverim.

Tiek atbalstīti visi CHD ražotie kases aparāti - CHD 3010, CHD 3050

Iespējas

Automātiska preču kustības uzskaite

Izdrukājot čeku, automātiski tiek veidots atbilstošs noliktavas dokuments sistēmā Tildes Jumis. Šī iespēja ļauj jebkurā brīdī iegūt informāciju par aktuālo preču atlikumu, kas īpaši būtiski, ja uzņēmumā ir vairākas tirdzniecības vietas.

Lojalitātes karšu atbalsts

Veidojot pirkumu, sistēma ļauj piesaistīt pircēja informāciju, kurā var norādīt, ka pircējs ir regulārs klients. Šajā gadījumā sistēma identificē, ka klientam jāpiešķir atlaide. Sistēma ļauj veidot arī jaunas klientu kartiņas.

Klientu/preču atlaižu automātiska piešķiršana

Sistēma automātiski konstatē un piešķir atlaidi atbilstoši pircēja atlaižu līmenim. Kā arī piemēro atlaides noteiktiem preču veidiem, ja nepieciešams. Sistēma kontrolē, lai ataides netiktu piemērotas akcijas precēm.

Uzkrājošās pavadzīmes

Sitēma ļauj realizēt uzkrājošo pavadzīmju veidošanu katram klientam. T.i., pircējam paņemto preci, tiek reģistrēta preču nodošana pārdošanas dokumentā un tiek izdrukās akts par saņemtajām precēm. Taču čeks netiek izdrukāts. Pircējs apr visu noteiktā laika periodā uzrāto preci var norēķināties vai nu ar pārskaitījumu vai atsevišķā kases čekā.

Apmaksa ar dāvanu kartēm

Sistēma ļauj realizēt norēķinu ar dāvanu kartēm, kā arī norādīt saņemto avansa maksājumu. Informācija par norēkiniem ar dāvanu kartēm tiek atspoguļoti arī sistēmas Tildes Jumis pārdošanas dokumentā.

Priekšapmaksas rēķinu atbalsts

Čekā iespējams norādīt informāciju par iepriekš saņemto avansa maksājumu. Avansa iemaksa tiek reģistrēta kā atcevīšķs kases darījums.

Preču atlikumu kontrole

Izvēloties preces, kas tiek pievienotas čekā, sistēma uzrāda faktiski pieejamo noliktavas atlikumu. Tām precēm, kurām faktiskias atlikums nesakrīt ar sistēmā Tildes Jumis reģistrēto, pavadzīme netiks apstiprināta un preces tiks rezervētas tikai noliktavā esošām precēm.

Uzlīmju printeru atbalsts

Datorprogramma ļauj definēt preču kartiņām cenu zīmes lapiņas izkārtojumu drukšānasi uz uzlīmju printera (tiek atbalstīti Zebra uzlīmju printeri).

Cena

Iegāde

Programmas iegādes maksa ir vienreizējs maksājums. Lietošanas licence ir beztermiņa. Licence jāiegādājas katram datoram, kurā tiek lietota datorprogramma. Sākot ar otro lietotāja darba vietu, cena tiek piemērota ar atlaidi.

Uzturēšana

Lai saņemtu regulārus datorprogrammas jauninājumus un atbalstu, aicinām izmantot licences abonementu.

Pielāgošana

Datorprogrammu iespējams pielāgot jūsu uzņēmuma specifikai, ieviešos jaunas funkcijas vai modificējot esošās.

Visas cenas norādītas, neieskaitot PVN.